Нажаль даний розділ в процесі розробки.
Розділ стане доступним після завершення усіх робіт.

Запитання чи побажання Ви можете залишити заповнивши форму на сайті або за нашими контактними телефонами.

Дякуємо за розуміння!

Про нас

«Смак-Сервіс»

Кейтерингова компанія «Смак-Сервіс» заснована в 2009 р. Ми організовуємо доставку обідів в офіси по Львову.

«Смак-Сервіс» – команда професіоналів у сфері громадського харчування. За тривалий період роботи на ринку ми змогли завоювати довіру багатьох наших клієнтів бездоганним сервісом та якісними і смачними стравами.
Для приготування страв ми використовуємо лише свіжі продукти та натуральні спеції. Ми не використовуємо напівфабрикатів та смакових добавок.
В меню доставки на Вас чекають більш ніж 200 страв різних країн світу! Наші кухарі досконало володіють технологіями приготування не лише традиційних але й оригінальних та надзвичайно смачних страв, що готуються за рецептами кращих ресторанів.
Великий асортимент страв постійно зростає. Щоб зробити Ваше щоденне харчування цікавим та різноманітним, наше меню є змінним – щодня, щотижня, нові страви; комплексні обіди ти бізнес-ланчі за кращою ціною!

Обіди доставляються в ізотермічних контейнерах, саме тому свіжі перші та другі страви залишаються гарячими, а салати та напої – охолодженими.

Зручна схема оформлення замовлення, вчасна доставка, великі порції, все це та багато іншого – ось чому обід від «Смак-Сервіса» став невід’ємною частиною робочого дня кількох сотень офісних працівників у Львові. А також ми займаємось організацією повноцінної виїзної їдальні, якщо у Вас є приміщення не менше 40 м2.

«КуХнЯ»

Запрошуємо в день смачно пообідати в нашій їдальні «КуХнЯ». Великий асортимент, лінія роздачі, змінне щоденне меню.
Після обіду заклад працює як кафе-бар. Тут можна чудово провести вечір: на вас чекає меню з українськими і європейськими стравами (також тематичні тижні кухні різних країн світу), гриль-меню, бургер-меню, шашлик, для яскравого відпочинку велика коктейльна карта (усі відомі та наші фірмові алкогольні та безалкогольні коктейлі), для гарного настрою - приємна музика. Перегляд спортивних подій. У нас є можливість замовлення бенкетів на кількість до 80 чоловік.

  • Ваш список
    “Список сравнения” пуст
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Доставка та оплата